Va aflati in: Pagina de start David Beckham şi-a lăsat, din nou, amprenta în moda lenjeriei intime
David Beckham şi-a lăsat, din nou, amprenta în moda lenjeriei intime
10:24 | 03 Februarie 2012

Aceasta pagina necesita Flash

Pentru a vizualiza video, JavaScript trebuie sa fie activat si aveti nevoie de ultima versiune a Adobe Flash Player.

Descarca Flash Player aici!

Get Adobe Flash Player
Fotbalistul s-a filmat chiar şi într-o reclamă alb-negru, care va apărea în timpul finalei Super Bowl din Statele Unite. 

David Beckham a colaborat cu un renumit brand la lansarea unei colecţii de lenjerie intimă destinată bărbaţilor. Spotul publicitar va putea fi vizionat la finala Super Bowl, ce va avea loc pe 5 februarie. Acest eveniment sportiv, urmărit de peste 100 de milioane de oameni, este o ocazie perfectă pentru lansarea unora dintre cele mai bune reclame TV din industria media. La Londra, fanii fotbalistului l-au aşteptat câteva ore bune, în ciuda temperaturilor scăzute.

Fotbalistul britanic nu se află la prima realizare de acest gen. David Beckham a mai apărut şi în alte reclame ale unor renumite case de modă. Noua colecţie va putea fi disponibilă în 1.800 magazine din întreaga lume. 
Pagina oficiala a postului TV Prime
Divertisment , filme artistice, seriale, emisiuni umoristice
© 2010 Prime. All Rights Reserved.